TAMS PACKAGING NORTH WEALD SPRINT
Green Belt Motor Club
List of Competitors
No Name Club Car Class Championships
4 Mark Chaplin B19 Citroen C2 VTS A1 B19
5 Chris Judge A1
11 Carl Warnell HCAAC/GBMC Renault Clio A2 AE
12 Nicholas Allan WSMC Renault Clio 172 A2 AE
14 Neal Bateman HCAAC Ford Fiesta A2 AE
15 George Kirby B19 Honda Civic Type R A2 B19
16 Davie Man Tunbridge Wells MC Mazda MX5 A2
17 Gary Galvin HCAAC Renault Clio 200Rs A2
20 Ben Perrett FDMC Ford Fiesta Metal A2B
22 Nigel Coulson Sevenoaks & DMC Morris Mini A3 7SL
24 David Gibbs HCAAC Morgan 4/4 A4 AE
25 Mark Coleman Harrow CC Ford Fiesta A4
26 Sarah Munns B19 MC Ford Fiesta A4 AE/CS/B19/7SL
27 David Balderson SDMC / TWMC / TVR / Boundless Abarth 595 A4 AE/7SL
28 Andrew Actman Harrow CC Abarth Essesse 595 A4
29 Roger Lane Farnborough DMC Peugeot 205 GTI A4 CS
30 James Shore B19 MC & Tunbridge Wells MC Ford Fiesta ST A4 AE/B19
31 Rob Kuschel Harrow CC Mini Cooper S A4
32 Richard Wells Herts County Auto & Aero Club Abarth 595 A4
36 David Judge Sevenoaks And District BMW Z4 A5 7SL
37 Tony Perrett SCMC Hyundai I30 A5
38 Jim Giddings Sevenoaks Triumph TR8 A5 7SL/7HC
39 Brian Winstone Borough 19 Porsche 911 A5 AE/CS/B19
40 Joey Juya CMC/Borough19/ Harrow CC Nissan Skyline A5
42 Jennifer Stangle BARC (Sw) Mitsubishi Evo 5 A6 CS
43 John Start B19 BMW 335D A6 B19
45 Martin Harrison FDMC Lotus Elise A7
46 Chris Blyth Green Belt M.C. Caterham Seven Supersport A7
47 Dave Rayner 7Oaks Caterham Supersport F200 A7 AE/7SL
48 Robert Baker Harrow CC Caterham 7 Supersprint A7
50 Rosalyn Kennett B19 Westfield Seiw A8 B19
51 James Vanner HCAAC Lotus Exige A8 AE
52 Stephen Laing B19 MC/ Peterborough MC Caterham R500 A8 AE/B19
53 Adam Arnold HCAAC Lotus Elise A8 AE
54 Jolyon Walkling Sevenoaks Caterham 7 A8 7SL
55 Matt Endean Chelmsford/South Oxon Nissan Micra B9
56 Tim Cole Boro 19 Sevenoaks Morris Mini B9 AE/CS/B19/7SL
57 John Rawlins Sevenoaks And DMC Davrian Mk8 B9 AE/CS/7SL/7HC
60 Jonathan Gibbs HCAAC Renault Clio Cup B10
61 Richard Warne Green Belt M.C. Ford Escort Mk2 B10
62 Steven Gilbert Green Belt M.C. Renault Clio B10
63 Mark Harris Green Belt M.C. Renault Clio 172 B10
65 Lee Earthy Chelmsford MC Ford Escort B10
67 Andrew Wishart Green Belt MC / Dunfermline CC Ford Escort MK 2 B10
68 Mark Goddard Green Belt M.C. Ford Escort B10
69 Chris Page Chelmsford M/C Ford Fiesta B10 AE
70 Daniel Adderley Witney MC Vauxhall Corsa Kit B10
71 Antony Allery Chelmsford MC Ford Escort RS B10
72 Simon Norwood Green Belt M.C. Peugeot 205 GTI B10
75 Geoff Martin BLCC Ford Escort Mk2 B11 AE
76 Dean Clayton B19 / Chelmsford Renault Clio 197 B11 AE/B19
77 Lee Williams Chelmsford MC Ford Escort RS B11 AE
78 Wayne Larbalestier Chelmsford MC Mitsubishi Evo III RS B13
79 Andrew Innocent B19 Spire GTR B13 B19
83 Clive Stephens Borough 19 MC Tiger Avon C15 AE/CS/B19
84 Duncan Cowper B19 Dax Rush Mc C15
85 Stephen Mason Peterborough MC Jedi Mk6 D16 AE
87 Tony Beesley B19 Jedi MK 4 D16 AE/B19
111 Keith Warnell HCAAC Renault Clio 182 A2 AE
124 Jonathan Gibbs HCAAC Morgan 4/4 A4
125 Alexander Coleman Chelmsford MC Ford Fiesta St180 A4
142 Clive Stangle BARC (Sw) Mitsubishi Evo 5 A6 CS
145 Alex Harrison FDMC Lotus Elise A7
146 Kevin Hugill Green Belt M.C. Caterham Seven Supersport A7
150 Steven Carpenter B19 Westfield Seiw A8 AE/B19
155 Suze Endean Chelmsford/Boundless/South Oxo Nissan Micra B9
160 David Gibbs HCAAC Renault Clio Cup B10 AE
67 competitors
MCS Sports Timing Services